gap başlık
izgi-otel-yeniii-2

logo

Vali Deniz, “23 Nisan Çocuk Bayramını Kutluyorum”

Vali Deniz coşkumuz ve neşemizi artıran değerli evlatlarımızın ve tüm milletimizin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramlarını en samimi duygularla kutluyorum.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlayan Vali Ahmet Deniz; “Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının ve Mustafa Kemal Atatürk’ün, Türk ve Dünya çocuklarına armağan ettiği, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 98’inci yılını, bir kez daha coşkuyla kutlamanın onurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.

23 Nisan 1920’ de Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılması, Türk milletinin kurtuluşuna zemin hazırlayan, halkın kendi egemenliğini eline aldığı ve ülkenin önüne yeni ufuklar açan bir dönüm noktasıdır. Bu anlamlı günde Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, İstiklal Savaşımızın tüm kahramanlarını, Birinci Meclis üyelerini saygı, minnet ve şükranla anıyorum. Bize bu vatanı armağan eden tüm şehit ve gazilerimizi bir kez daha rahmetle ve minnetle yâd ediyor, coşkumuz ve neşemizi artıran değerli evlatlarımızın ve tüm milletimizin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramlarını en samimi duygularla kutluyorum.

Share
223 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ