gap başlık
izgi-otel-yeniii-2

logo

Vakıf Katılım Batman Şubesi Açıldı

Katılım bankacılığında referans kurum olma vizyonuyla faaliyetlerini sürdüren Vakıf Katılım, Batman şubesinin açılışını gerçekleştirdi.

Açılışa Vali Ahmet Deniz, Batman Belediye Başkan Vekili Ertuğ Şevket Aksoy ve çok sayıda davetli katıldı.  Açılışta yaptığı açıklamada strateji ve hedefleri kapsamında şube sayısını 65’e çıkararak, coğrafi olarak ülkenin önemli bir kısmını kapsar hale geldiklerinin altını çizen Vakıf Katılım Genel Müdürü İkram Göktaş, “Kurulduğumuz günden bugüne sürekli büyüyerek ilerliyoruz. 2017 yılında ekonomiye 13.2 milyar TL nakdi ve gayrinakdi finansman desteği sağladık.  Kısa bir sürede eriştiğimiz yüksek ivmeli büyüme ileriye yönelik heyecanımızı ve şevkimizi daha da artırıyor” dedi.

Batman’ın yanındayız”

Batman’ın sahip olduğu on bin yıllık zengin kültür birikimi ve bereketli topraklarıyla Türkiye’nin gelişim potansiyeli en yüksek illerinden biri  olduğunu vurgulayan İkram Göktaş, “Petrol sanayiinde, tarım ve ticaret alanlarında ülkemiz ekonomisine katma değer sağlayan, Anadolu’nun en eski yerleşim yerlerinden biri olan Batman’da bulunmaktan dolayı çok mutluyuz. Vakıf Katılım olarak önümüzdeki süreçte Batmanlılar’ın yanında olacak, bölgenin kalkınmasına ve gelişmesine katkıda bulunacak projelere destek vermeyi sürdüreceğiz” diye konuştu.

Share
744 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ