logo

Uçar “Partimizin Neferi Olacağım”

Ak parti il başkanlığından istifası istenen Diyaeddin Uçar il başkanlığı önünde basın açıklaması yaparak görevini huzur ile yapmış bir il başkanı olarak çıktığını söyledi.

16 Nisan Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi ile ilgili yapılan referandum seçimi ile birlikte toplamda 11 Zorlu seçimi geçirmiş olduk diyen Ak Parti İl Başkanı Diyaeddin Uçar; “Tüm seçim çalışmalarımız boyunca,Hakir görüldük, taşlandık.Bizi yıldırmak istediler,Moral ve motivasyonumuzu bozmak veÜmidimizi kırmak istediler;Aksine biz başarılı olmak için, tüm gücümüzü, kuvvetimizi ve zamanımızı partimizin çalışmasına, seçimlerde sandık kurullarının oluşmasına harcadık. Gecemizi gündüzümüze katarak, seçimlerin tüm zorluklarını fedakarca, cefakarca aşarak dur durak bilmeden çalıştık ve şu anda karşınıza görevini huzur ile yapmış bir il başkanı olarak çıkıyorum.

Partimizin Kuruluşundan bugüne dek taşımaktan şeref duyduğum, onur duyduğum il başkan yardımcılığı, Merkez ilçe başkanlığı, en son İl başkanlığı görevini Rabbimin ve milletimizin emaneti olarak görüp, gücümüz yettiğince yerine getirmenin gayreti içinde oldum. AK Parti, bu milletin varlık ve yokluk mücadelesinin, bugün için ete kemiğe bürünmüş, organize olmuş halidir. Bu kutlu mücadelede liderimiz, Reisimiz, Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yol arkadaşı olduğumuz için ve millete, ümmete hizmet yolunda bize çabalamayı, koşturmayı nasip ettiği için Allah’a hamdediyorum.Bundan sonraki süreçte, partimizin neferi olarak şahsım ve yönetim kurulu üyelerimin, ülkemiz ve şehrimiz için aynı tempoyla ve azimle çalışmaya devam edeceğimizi ve partimizin emrinde olacağımı belirtmek isterim” diye konuştu.

 

Share
377 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ