gap başlık
izgi-otel-yeniii-2

logo

TİRMAN PARK’TA MODERN KONUTLAR BİTİYOR

Tirman Park İnşaat yönetim kurulu üyeleri Basın mensuplarıyla bir araya gelerek yapımı büyük ölçüde tamamlanan Tirman Park konutlarıyla ilgili bilgilendirme toplantısı düzenledi.
Toplantıya Yüklenici firma müteahhitti M. Salih Tirman ve Kooperatif Yönetim Kurulu Başkanı Kadri Yıldırım katılırken, Eski Batman Belediye Başkanı Şehmus Kalkan da davetliler arasında yer aldı. Aynı zamanda eski İl Genel Meclis Başkanı olan Yıldırım, konutların 2020’de biteceğini belirtti.

tirman (3)

 

 

 

 

 

 

TOPLAM 670 DAİRE
Yıldırım, “15 blokun 6’sı bitmiş ve 5’i de bitmek üzeredir. Toplam 670 dairedir. Konutların 12 binlik kısmı inşaat, 20 binlik kısmı da yeşil alanı kapsamaktadır. Bu yeşil alanda kamelyalar, süz havuzu gibi harika peyzajıyla beraber çok güzel bir yaşam alanı oluşturulacaktır. Temellerimizi radiyal sistemde inşa etmekteyiz. Derinliği 12 metre olup toplam 32 adet fore kazık çakılmıştır. Depreme oldukça dayanıklı olmasının yanı sıra iddia ediyorum, hiçbir yerde bizim temellerimiz kadar sağlam yoktur. . Dairelerimizin hepsi satıldı. 3+1’lerin satışı bitti. Sadece 4+1’lerin yapımı devam ediyor. Aramızda gerçekten çok iyi giden müteahhit ve üye diyaloğu bulunmaktadır. Dairelerin net oturma alanı 150 metrekaredir” dedi.
‘TÜM DAİRELERİMİZ SATILDI’
Blok altına çok güzel bir taziye evi inşa edeceklerini kaydeden Başkan Yıldırım, “Tüm dairelerinin de kapış kapış satılıyor. Yapacağımız taziye evini oval bir blokun altına yapacağız. Oluşturacağımız yeşil alan çalışmasıyla da göz kamaştıracak incelikte bir peyzaj örneğini kazandırmış olacağız” diye konuştu.

tirman (2) tirman (1)

Share
1078 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ