gap başlık
izgi-otel-yeniii-2

logo

Şekerbank’tan Finansman Desteği

Kuruluş amacı tarımın finansmanı olan ve 65 yıldır üretenin yanında yer alan Şekerbank, Kırmızı Et Üreticileri Birliği ile protokol imzaladı. Banka imzalanan protokol kapsamında, bölge üreticilerinin nakit ihtiyaçlarını uygun faiz oranlarıyla karşılıyor ve kredi geri ödemelerini yılda bir hasat zamanında yapmalarına imkân sağlıyor.

Protokolü Şekerbank Batman Şube Müdürü Murat Şahin ve Kırmızı Et Üreticileri Birliği Başkanı M. Ali Kazan imzalandı.

Banka müdürü Şahin; “Tarım sektörüne ve çiftçilerimize destek olmaya devam edeceğiz…”

Şekerbank Batman Şube Müdürü Murat Şahin protokolün imza töreninde yaptığı konuşmada, Batman’lı üreticilere banka olarak daha fazla destek olmaktan dolayı memnuniyet duyduklarını dile getirerek; “Şekerbank’ın üreteni destekleme misyonu doğrultusunda imzaladığımız protokol ile Batman’lı  üreticilerimize finansman sağlıyoruz. Kuruluşumuzdan bu yana uzman kimliğimiz ile tarım sektörüne ve çiftçilerimize her zaman destek olduk ve olmaya devam edeceğiz” dedi.

  1. Ali Kazan; “Üretime yapılan destek ekonomiye ivme kazandıracaktır… “

Kırmızı Et Üreticileri Birliği Başkanı M. Ali Kazan yaptığı açıklamada; “Üreticilerimize yapılacak her türlü desteğin, ülke ekonomisine ivme kazandıracağını, ekonominin canlanmasına ve istihdama katkı olarak geri dönecektir. Üretim, ülkelerin refah düzeyinin artması ve kalkınmasının en büyük itici gücüdür.” dedi.

Share
533 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ