gap başlık
izgi-otel-yeniii-2

logo

Seçimin Nabzını Tutuyoruz

Gazetemizin yönetim kurulu, yaklaşan yerel seçimler öncesi parti ve başkan adaylarıyla bir araya gelerek, Batman halkının merak ettiği soruları adaylara sorma kararı aldı.

Ülkemiz ve ilimiz için son derece önemli olan ve 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler öncesinde Batman siyasi nabzını tutmaya çalışacaklarını ve kamuoyunu en doğru şekilde bilgilendirmek için çalışacaklarını ifade eden gazetemizin genel yayın yönetmeni Mansur Obut, yaptığı açıklamada;

“ Seçim atmosferine girmiş bulunmaktayız. İlimizin en çok okunan gazetelerinden biri olan Batman GAP Gazetesi olarak, hiçbir parti ve aday ayrımı yapmadan siyasilerimize gazetemizi açtık ve kendilerini ifade etme, hedef ve projeleri hakkında Batman kamuoyuyla buluşturmayı planladık.

Gazetemiz çalışma ofisinde misafir edeceğimiz siyasi parti temsilcileri ve adaylarımızla kahvaltıda bir araya gelerek hem sohbet etmeyi, hem de söyleşi yapacağız. Adaylardan aldığımız cevapları, Batman kamuoyuyla paylaşıp, takdiri kendilerine bırakacağız.

Hatta mümkünse tüm adayları bir araya getirerek, seçimin huzurlu, sakin ve barışçıl bir ortamda geçmesini sağlamak adına bir adım atmayı da düşünüyoruz. Hepimizin tek derdi; kazanan Batman ve Batmanlılar olsun.” dedi.

İlk söyleşi; Hüda Par heyetiyle…

Cumartesi günü ilk söyleşiyi Hüda Par heyetiyle gerçekleştirileceğini söyleyen gazetemiz genel yayın yönetmeni Mansur Obut,  önümüzdeki süreçte de Ak Parti, HDP, CHP, İyi Parti, MHP, Saadet partisi yetkilileri, bağımsız aday ve partilerinden aday olan başkan adaylarıyla da bir araya geleceklerini, yapacakları röportajları Batman halkıyla paylaşacaklarını belirtti.

Share
556 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ