gap başlık
izgi-otel-yeniii-2

logo

Peygamber Sevdalılarından Teşekkür Mesajı

Batman’da düzenlenen Mevlid etkinliğine katılan ve emeği geçenlere teşekkür eden Peygamber Sevdalıları Platformu Tanıtım ve Medya Başkanı Fevzi Aydın, halkın Peygambere olan sevdasını bir kez daha ispatladığını söyledi.

Peygamber Sevdalıları Platformu, Batman’da büyük bir katılımla otogar yanı Mevlid Alanı’nda “Hazreti Peygamberi Anlama ve Sünnetini Yaşama” temasıyla düzenlenen mewlid etkinliğine katılan ve etkinliğin hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür etti. Görkemli mevlid etkinliği sonrası açıklama yapan Peygamber Sevdalıları Platformu Tanıtım ve Medya Başkanı Fevzi Aydın, sıkıntısız bir şekilde mewlid etkinliğini gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.

Batman Mevlid Alanı’nda Peygamber aşığı halkın yoğun katılımından dolayı halka teşekkür eden Aydın, “Peygamber Sevdalıları Batman İl Koordinatörlüğünün tertiplemiş olduğu ‘Hazreti Peygamberi Anlama ve Sünnetini Yaşama’ etkinliği sona erdi. Etkinliğimiz bugün sabahtan beri vatandaşların akımına uğradı gerçekten. Mevlid Alanı geçen yıl asfaltlanıp büyütülmesine rağmen bugün Peygamber aşığı Batman halkı ve çevresindeki vatandaşlarımız alana akın ettiler. Özellikle programın başlamasına yarım saat kala Mevlid Alanına gelen tüm yollar tıkandı. O yolların açılması ve vatandaşların buraya daha rahat gelebilmeleri için çaba sarf eden tüm görevlilerimize ve trafik polislerine teşekkürlerimizi iletiyoruz.” dedi.

Share
266 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ