gap başlık
izgi-otel-yeniii-2

logo

ÖZDEMİR VE GÜR SASON’DAYDI

AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir ve AK Parti İl Başkanı Akif Gür, Sason’da seçim koordinasyon merkezinin açılışına katıldı.

Özdemir, açılışta yaptığı konuşmada, AK Parti olarak milletin hizmetinde olduklarını söyledi.

İlçedeki güven ortamının devam edeceğini ve Sason’un bölgenin yıldızı haline geleceğini belirten Özdemir “Vatandaşlar Rize’de, Ordu’da ve Trabzon’da yaylaya çıkıyor ama bizim yaylaların hepsi boş. Niye boş? Çünkü birileri dağlarda çetelik yapıyor da ondan. İnşallah bu güven ortamı olduktan sonra bizim dağlarımız da yaylalarımız da piknik ve turizm alanına açılacak. Mereto’nun tepesine hep beraber çıkacağız. Mereto’yu bölgede Ağrı Dağı’ndan sonraki en tanınır bir dağ haline getirip orada insanların turizm amacıyla gelip gitmesine ve dağcılığın gelişmesi için hep birlikte çalışacağız.”

AK Parti olarak Sason’a hizmet etmeye devam edeceklerini belirten Özdemir, Sason halkının misafirperver olduğunu kaydetti.

Ardından konuşma yapan AK Parti Batman İl Başkanı Akif Gür ise Kılıçdaroğlu’nun Sason’da yaptığı mitingi hatırlatarak ‘’Bir ana muhalefet partisinin başkanı burada bir miting yapıyor ve diyor ki ‘Sason’a cami yaptıracağım.’ Yahu bu millet geçmişte camileri nasıl ahıra çevirdiğinizi iyi biliyor.  Kılıçdaroğlu ‘Türkiye’yi İzmir gibi yöneteceklerini söylüyor.’ İzmir’e giden bilir. Körfez’de burunlarımızı tıkayarak geziyoruz. Kokudan geçilmiyor. İzmir’i yönetecekleri gibi Türkiye’yi yöneteceklermiş. Maazallah istemiyoruz böyle bir yönetim. Bide diyor ki ‘CHP’li belediyelerde huzur var ötekileştirme yok. Sahip çıkma ve eşitlik var diyor.’ Yahu siz 28 Şubat’ta bu milleti ötekileştirmediniz mi? İnsanları dindarlığından ve Kürtlüğünden dolayı aşağılamadınız mı?” şeklinde konuştu. Konuşmaların ardından seçim koordinasyon merkezinin açılışı yapıldı.

Özdemir ve Gür Sason’dayd (1)

Share
346 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ