gap başlık

logo

ÖĞRENCİLERDEN ANLAMLI ETKİNLİK

ÖĞRENCİLERDEN ANLAMLI ETKİNLİK

Vali Hulusi Şahin ve Eşi Ebru Şahin, Nev Özel Eğitim Kurumları öğrencileri tarafından İlimizde ikamet eden NCL hastası 5 yaşındaki Ahmet Çınar Abay için düzenlenen yardım kermesine katıldı.

Öğrenciler tarafından kurulan stantları gezen Vali Şahin, gerçekleştirdikleri anlamlı etkinlikten dolayı gençleri tebrik etti.

Batman Valiliğinin öncülüğünde Ahmet için başlatılan kampanya hakkında basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Vali Şahin “Herkes karınca kararınca bu kampanyaya destek verdi. Belli bir yol aldık. Ben açıkçası çok ümitliyim. Bu parayı toplayacağız, öyle görünüyor. Bunun dışında başka girişimlerimiz de var. Sadece para yetmiyor dua da gerekiyor. Herkesin dualarını, maddi ve manevi desteklerini bekliyoruz. Gençlerin sahiplendiği her şey bir başka oluyor. Bugün o kadar güzel bir kermes düzenlemişler ki gerçekten duygulanmamak elde değil. Gençlerimizin duyarlılığı, sosyal sorumluluk duyguları gerçekten çok ileri seviyede. Ellerinden geldiğini fazlasıyla yapıyorlar. Ben en çok geleceğin yetişkinleri olarak ülkemize katacakları katkılardan dolayı çok ümitliyim ve gururluyum” diye konuştu.

Öğrencilerden Anlamlı Etkinlik (2) Öğrencilerden Anlamlı Etkinlik (1)

Share
356 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ