gap başlık
izgi-otel-yeniii-2

logo

Mağdur Ailelerden AK Parti’ye Ziyaret

28 Şubat ve FETÖ yargısının komplo ve kumpaslarıyla cezaevine konulan İslami kimlikli mahkûmların aileleri, AK Parti Batman İl Başkanlığını ziyaret ederek destek talebinde bulundular.

İslami kimlikli mahkûmların ailelerinin oluşturduğu “28 Şubat ve FETÖ Yargısı Mağduru Aileleri İnisiyatifi”, AK Parti Batman İl Başkanlığını ziyaret etti.AK Parti Batman İl Başkanı Murat Güneştekin tarafından karşılanan aileler, yaşadıkları mağduriyetleri anlatarak destek talebinde bulundu.Mağdur aileler adına konuşan inisiyatif sözcüsü Hüseyin Olam, 28 Şubat ve FETÖ yargısı mağduru mahkûmların aileleri olarak bir inisiyatif kurduklarını belirtti.Ailelerin sıkıntılarını dinleyen AK Parti İl Başkanı Murat Güneştekin, 28 Şubat başta olmak üzere son yıllarda Türkiye’nin çok sıkıntılı bir süreç yaşadığını söyledi.

“Eksiklik varsa bunların giderilmesi için gerekli yerlere düşüncelerimizi aktarırız” diyen Güneştekin, “Bu ülkede inancını yaşamak isteyen bir kesime haksızlık yapıldı. Herkes bu konuda hemfikir… Ama AK Parti iktidarıyla aslında o dönemin mağdurlarına yönelik ciddi girişimler de oldu, haksızlıklar giderilmeye çalışıldı. Bir eksiklik, aksaklık da varsa bunların giderilmesi için gerekli yerlere düşüncelerimizi aktarırız.” ifadelerini kullandı.

Share
310 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ