gap başlık

logo

KURTARAN’DAN HEM’E ZİYARET

KURTARAN’DAN HEM’E ZİYARET

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran Batman Merkez Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünü (HEM) ziyaret edip idarecilerden çalışmalar ve devam eden kurslar hakkında bilgi aldı.

Batman Merkez Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğüne gelişinde Müdür Kurtaran’ı HEM Müdürü Bilal Serik karşıladı. İlk olarak öğretmenler odasında öğretmenlerle bir araya gelen Kurtaran, burada bir süre öğretmenlerle sohbet etti. Daha sonra üniversite hazırlık kurslarının devam ettiği sınıfları ziyaret eden Kurtaran, gençlere hazırlık dönemini en iyi şekilde değerlendirmelerini arzuladıkları hedefe ancak inanarak ve çalışarak ulaşabileceklerini söyledi.

Müdür Kurtaran “Sevgili gençler devam ettiğiniz üniversite hazırlık kurslarının hepinize hayırlı olmasını diliyorum. Tabi başarmak için önce inanacaksınız ve bu inançla çok çalışarak hazırlık sürecini en iyi şekilde değerlendireceksiniz. Kendinizi bilgiyle donatarak geleceğe hazırlanmalısınız çünkü insanı hedefine ulaştıran bilgidir. Bakın bakanlığımız öğrencilerimizin geleceğe daha iyi hazırlanmaları için Elektronik Bilişim Ağını kurdu ve zengin bilgi ile öğrencilerimizin ve gençlerimizin hizmetine sundu, bunun yanı sıra dünde Sayın Bakanımız tüm öğrencilerimize her ay için 3 GB ücretsiz internet müjdesini de vererek öğrencilerimizin evlerinde rahatlıkla Elektronik Bilişim Ağından yararlanmalarını sağladı. Sevgili gençler size sunulan tüm imkanlardan azami derecede faydalanarak, çok çalışarak ve çok kitap okuyarak istediğiniz üniversite ve fakültelere yerleşebilirsiniz.” diye konuştu.

Kurtaran’dan HEM’e Ziyaret Kurtaran’dan HEM’e Ziyaret1

Etiketler: » » » »
Share
390 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ