gap başlık

logo

Köydes yatırımları devam ediyor

Köydes yatırımları devam ediyor

Kozluk İlçe Kaymakamı Eyyüp Güngör Taşlıdere Köyü ve Kaletepe Köyüne bağı İnanlı mezrasında yapılan 2021-Köydes yatırımlarını denetleyerek incelemelerde bulundu.

Taşlıdere köy girişi 700 m Beton yol yapımı ve köy içi 6000 m2 kilitli parke çalışmaları ile Kaletepe köyü İnanlı mezrasında yapımı devam eden menfez çalışmalarını yerinde inceleyen Kaymakam Güngör; devam eden çalışmalar ile ilgili teknik personel, yüklenici firma ve köy muhtarlarından bilgi aldı.

KAYMAKAM GÜNGÖR ÇALIŞMALARI İNCELEDİ

Altyapı-üstyapı çalışmalarını denetledikten sonra vatandaşlarla bir araya gelerek talep, ihtiyaç ve şikâyetlerini dinleyen Kaymakam Güngör; altyapı ve üstyapı hizmetlerinin medeniyetin göstergesi olduğunu, fayda-maliyet analizi ilkesi çerçevesinde kamu hizmetlerini etkin ve verimli bir şekilde en ücra noktadaki vatandaşlarımıza kadar götürülmeye devam edileceğini, köy ve mezralarımızda yatırımların hız kesmeden devam edeceğini ifade etti. Vatandaşlar da, alt ve üst yapı hizmetlerinden dolayı Kaymakam Eyyüp Güngör’e teşekkür ederek memnuniyetlerini dile getirdiler.

Share
715 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ