logo

Ak Parti’de Kongre Sonrası ilk Yönetim Kurulu Toplantısı

3 Şubat Cumartesi günü  Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan ve çok sayıda Bakanın katılımıyla gerçekleşen 6. Olağan İl Kongresi sonrası oluşan AK PARTİ Batman İl Teşkilatı  ilk yönetim kurulu toplantısını yaptı.

Tüm birimlerin yetkili ve üyelerinin katıldığı toplantıda
konuşan Başkan Güneştekin teşkilatına çok önemli mesajlar verdi ve teşkilatın bu ilkelere sıkı sıkıya bağlanmasını istedi. “Partimizin isminin ilk kelimesinde olduğu gibi ADİL olmalıyız” diyen başkan Güneştekin, “üyelerimiz arasında adalet, halkımız arasında adalet kısacası her alanda adalet ilkesini önemsiyorum ve bunun takipçisi olacağım” dedi.

Başkan Güneştekin konuşmasının  devamında, “Üyelerimiz, yönetimimiz bütün hal ve tavırlarında bir Müslümana yakışır tavır gösterip, herkese eşit mesafede durmalıdır” dedi.

Atandığı günden bu yana AK Parti’de önemli değişim ve gelişmelere imza atan Başkan Güneştekin’in, genel kurul sonrası daha büyük  atılımlara hazırlandığı, halkla bütünleşmek için daha sistematik programlar planladığı, şehrin sağlık, eğitim ve sosyal alanlardaki açığını giderecek projeler üzerinde çalıştığı konusunda kulis bilgileri gelmeye devam ediyor.

Share
1333 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ