gap başlık

logo

KENETLENİYORUZ!

KENETLENİYORUZ!

Şanlı Batman Petrolspor’umuzun içinde bulunduğu durumdan kurtarmak adına en büyük sorumluluk tekrardan bu takımın gerçek sahibi olan halkımızın ve taraftarındır.

Bizlerde Batman tribünlerinin sesi olarak hafta içi yaptığımız çağrı ile tüm halkımızı YARASALAR etrafında kenetlenerek takımımıza sahip çıkmaya davet ettik.

Yaptığımız çağrı kamuoyundan büyük bir takdir kazanarak halkımızda geleceğe dair umut yaratırken bizlerin sorumluluğunu arttırmış bulunmaktadır.

Çağrılarımıza ses verenlerden bir tarafta daha önce grubumuz içinde faaliyet gösteren kardeşlerimiz olan Genç72 grubuydu. Çağrımızın ardından yaptığımız görüşmeler neticesinde gruplarını fes ederek YARASALAR çatısında altında buluşarak kenetlenmeyi büyütme kararı aldılar.

Batman tribünlerinin lokomotifi olan YARASALAR bir kez daha tarihi sorumluluğunu üstlenmiş ve Batman Petrolspor’umuzun en büyük destekçisi olarak daha gür bir sesle tribünde her zamanki yerinde olmaya devam edecektir.

Bir kez daha tüm kamuoyunu YARASALAR etrafında büyüyen kenetlenmeyi sahiplenerek takımımıza gereken gücü vermeye davet ediyoruz.

Yeni yönetimin önceki dönem yöneticilerinin yaptığı hataları tekrarlamamasını ümit ederken Petrolspor menfaatlerinin esas olduğu tribünlerimizde en büyük destekçisinin olacağımızı, ancak Petrolspor menfaatlerinin gerekli olduğu her şart ve ortamda en güçlü itiraz sesinin de YARASALAR olacağının sözünü bir kez daha tüm kamuoyuna yinelemek isteriz.

Söz konusu ortak çabamız ve duygumuz olan Petrolspor için tüm kesimler arasında yaşanan olumsuzlukları ve ümitsizlikleri bir kenara koyarak Petrolspor’u hak ettiği yerlere getirmek için tüm şehrimizin ve şehir dinamiklerinin sorumluluk alarak gerekli özeni göstermesini temenni ediyoruz.

Tüm halkımızı sezonun ilk yarısının son maçı olan Yozgatspor karşılaşmasında Yeni Batman Şehir Stadyumunda Batman Petrolspor’umuza sahip çıkmaya ve bu şehrin neler başarabileceğini tüm herkese göstermeye davet ediyoruz.

Yaşasın Şanlı Batman Petrolspor

Yaşasın Memleket Meselesi

Yaşasın Tam Bağımsız YARASALAR

 

Çağdaş Ozan BÜYÜKKAYA

YARASALAR GENÇLİK DERNEĞİ BAŞKANI

images

Share
756 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ