gap başlık
izgi-otel-yeniii-2

logo

“KAYNAKLARIMIZI ETKİN VE VERİMLİ KULLANACAĞIZ”

Batman Belediye Eş Başkanları Dr. Mehmet Demir ve Songül Korkmaz, Belediye Makine İkmal Müdürlüğünü ziyaret ederek birim personeliyle bir araya geldi.
Belediye hizmet araçlarının bakım ve onarımının yapıldığı makine ikmal müdürlüğünde incelemelerde bulunan Belediye Eş Başkanlarına, Belediye Başkan Yardımcıları Şehriban Aydın ve Mehmet Salih Çetinkaya ile Belediye Meclis üyeleri eşlik etti.
Ziyaret sırasında çalışmaları yerinde inceleyerek Makine İkmal Müdürü Tahsin Bağlamış’tan bilgi alan Eş Başkanlar “Yönetime geldiğimizde şahıslar için değil Batman halkı için çalışacağımıza söz verdik. Bu halk için görevdeyiz. Belediyenin sahip olduğu kaynakları, halkımız için etkin ve verimli şekilde kullanma gayreti içerisindeyiz. Bu amaçlar doğrultusunda belediye hizmet araçlarını kendi araçlarınıza gösterdiğiniz özeni göstererek tamir ve bakımını gerçekleştirin. Hizmet araçlarını bakım ve onarımını en kısa sürede gerçekleştirerek, hizmetlerin aksamadan devam etmesi için azami performans gösterin. Bize, işini canı gönülden yapan, işine sahip çıkan ve mesai saatlerine riayet eden personel lazım” şeklinde konuşarak, Makine İkmal Müdürlüğünden maksimum verim almak için birimin fiziki şartlarının iyileştirileceğini ve teknik ekipman desteğinin sağlanacağını belirtti.

Kaynaklarımızı Etkin ve Verimli Kullanacağız (2)

Share
569 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ