gap başlık

logo

KAYMAKAM ÖZTÜRK, İLK DERS ZİLİNİ ÇALDI

KAYMAKAM ÖZTÜRK, İLK DERS ZİLİNİ ÇALDI

Hasankeyf Kaymakamı Şenol Öztürk, 2021-2022 Eğitim ve Öğretim yılı için yüz yüze eğitime başlayan öğrencilerin ilk eğitim gününde Hasankeyf Atatürk İlköğretim Okulunu ziyaret etti.

Öğrencileri sınıflarında ziyaret eden Kaymakam Öztürk öğrenciler ve öğretmenler ile sohbet edip yeni dönemde başarılar diledi.

Kaymakam Öztürk “Her zaman ifade ettiğimiz gibi, çocuklarımızın, öğretmenlerimizin ve ailelerimizin sağlığı için kurallara çok büyük bir ehemmiyet ile sıkı sıkı sarılmamız gerekiyor. Pandemi süreci ile yaşanan olumsuz durumlar nedeniyle eğitim ve öğretimde de büyük kayıplarımız oldu.

Bu kayıpları telafi etme noktasında çok çalışıp aradaki bu farkı büyük bir özveri ile kapatacağımızdan eminim. Enerjimizi topladık ve hep birlikte bu sene çok daha iyi işler yapmak için start veriyoruz. 2021-2022 Eğitim ve Öğretim yılının hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum ve bütün öğrencilerimize iyi dersler diliyorum” dedi.

Okul ziyaretine Kaymakam Şenol Öztürk, Belediye Başkan V. Abdullah Tarhan ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Tanrıverdi katıldı.

Share
152 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ