gap başlık
izgi-otel-yeniii-2

logo

İZGİ AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ

İş İnsanı Remzi İzgi’nin oğlu İç Mimar Burak İzgi ile Batman Belediye Şeflerinden İlhan İzgi’nin biricik kızı Doktor Serra İzgi, dünya evine girdi. Bursa Sheraton Otel’de yapılan düğün töreni, davetli akınına uğradı.

DÜĞÜNE ÜST DÜZEY KATILIM

Kına töreninden sonra Sheraton Otel’de Burak ve Serra için düğün töreni yapıldı. Bursa Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem’in kıydığı nikâhta, çiftin şahitliklerini Batman Milletvekili Ziver Özdemir, Siirt Milletvekili Osman Ören, Eski Milletvekili Afif Demirkıran ve İş İnsanı Turan İzgi yaptı. Düğüne Batman, Siirt, Bursa, Yalova ve İstanbul’dan yoğun katılım sağlandı.

DENİZ TOPRAK SAHNE ALDI

İçişleri Bakan Müşaviri Fevzi Sevgili ve Bursa Emniyet Müdürü Tacettin Aslan’ın da katıldığı düğün töreninde Sanatçı Deniz Toprak sahne aldı. Toprak, söylediği Türkçe, Kürtçe ve Arapça şarkılar ile davetlilere unutulmaz bir gece yaşattı. Bol ikramlı düğünde konuklarla yakından ilgilenen Damadın Babası Remzi İzgi, damadın amcaları Abdullah İzgi ve Erhan İzgi, kendilerini yalnız bırakmayan herkese teşekkür etti.

izgi (1) izgi (2) izgi (3)

Share
966 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ