gap başlık
izgi-otel-yeniii-2

logo

İyi Parti’de, 2. Kısmet Çelik Dönemi

İYİ Parti Batman kurucu İl Başkanı ve Milletvekili adayı Kısmet Çelik, partisinin yeni teşkilatlanma faaliyetleri kapsamında yeniden il başkanlığına atandı.

İYİ Partinin bir neferi olarak, canla başla çalıştıklarını belirten ve kendisini yeniden İl Başkanlığına atayan Genel Başkan Meral Akşener ve Koray Aydın’a teşekkür eden İl Başkanı Kısmet Çelik, yeniden güçlü bir şekilde çalışmalarını sürdüreceklerini söyledi.

Türkiye’nin daha iyi olacağını belirten İYİ Parti Batman İl Başkanı Kısmet Çelik; “Öncelikle Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener ve Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sayın Koray Aydın’a güveninden dolayı müteşekkirim. Bu süreçte yanımızda olup, bizi destekleyen tüm Batmanlılara teşekkür ediyorum. Genel Merkezimiz tarafından kurucusu olduğum İYİ PARTİ Batman İl Başkanlığı görevi tarafıma yeniden tebliğ edilmesi bizleri tekrar heyecanlandırdı. “Daha yeni başlıyoruz” sloganıyla başladığımız revizyonumuza; yenilenen, güçlenen teşkilatlarımızla dur durak bilmeden çalışmaya devam edeceğimiz.

Share
646 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ