gap başlık
izgi-otel-yeniii-2

logo

IRAK’TAKİ İŞ ADAMLARINDAN BATMAN’A ZİYARET

Irak’ta bulunan iş adamları Batman’a bir dizi ziyarette bulunup Batman Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

Irak’ta bulunan iş adamları Batman’a bir dizi ziyarette bulunup Batman Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. Burada konuşan Batman Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Abdulkadir Demir, “Güneydoğu Anadolu Bölgesi ve Irak Kürdistan Bölgesel Yönetimi arasında uzun süreli işbirlikleri ve ortak yatırımlar geliştirmek istiyoruz.” dedi.

Erbil, Süleymaniye, Duhok ve Musul Ticaret ve Sanayi Odaları ile IKBY Müteahhitler Birliği, Batman Ticaret ve Sanayi Odasına ziyarette bulundular.

Heyet, Batman Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Abdulkadir Demir ve Yönetim Kurulu üyeleri tarafından karşılandı. Demir, “Erbil, Duhok ve Süleymaniye ticaret odaları ziyaret kapsamında ticari heyetimize ev sahipliği yapmış, karşılıklı işbirliği için olumlu görüşmeler gerçekleştirilmiştir. Bugün, gerçekleştirdiğimiz karşılıklı ziyaretlerden sonra birlikte somut adımlar atmak için bir araya geldik. İşletmelerimiz arasında karşılıklı ticareti geliştirmenin yanında Batman, Güneydoğu Anadolu Bölgesi ve Irak Kürdistan Bölgesel Yönetimi arasında uzun süreli işbirlikleri ve ortak yatırımlar geliştirmek istiyoruz.” şeklinde konuştu.

Irak’taki iş adamlarından Batman’a ziyaret

Share
257 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ