gap başlık

logo

BAYRAMLAŞMA PROGRAMI ATATÜRK PARKINDA YAPILDI

BAYRAMLAŞMA PROGRAMI ATATÜRK PARKINDA YAPILDI

Batman Valiliği tarafından düzenlenen Kurban Bayramı kutlama programı, Vali Hulusi Şahin’in katılımıyla Atatürk Parkı’nda yapıldı.
Koronavirüs  COVID-19 salgını nedeni ile Kurban Bayramı tüm yurtta olduğu gibi İlimizde de alınan önlemler çerçevesinde kutlandı.

Bayramlaşma programına; Vali Yardımcıları Tuğba Polat ve Muhammet Özyüksel, 21. Dönem Batman Milletvekilli Faris Özdemir, İl Emniyet Müdür Vekili İsmail Soyseven, İl Jandarma Komutanı Albay İsa Çakmak, AK Parti İl Başkanı Akif Gür, kamu kurum yöneticileri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.
Bayramlaşma töreninde halkla bir araya gelen Vali Şahin, vatandaşlarla bayramlaşarak bayramlarını kutladı.

Vali Şahin, Görev Başındaki Emniyet ve Jandarma Personeli ile Bayramlaştı
Resmi bayramlaşma programı öncesi Şehit Yıldız Işılakça Polis Merkezini ve Bıçakçı Jandarma Karakolunu ziyaret eden Vali Şahin, burada görevli polis memurları ve jandarma personeli ile bayramlaştı.
Emniyet ve jandarma personelinin bayramını kutlayan Vali Şahin, suçla mücadelede güvenlik personelinin çok başarılı hizmetler yaptığını belirterek, “ Salgın hastalık diye yeni bir düşmanla karşı karşıyayız. Çok daha sinsi ve mücadelesi zor bir hastalık.  Sadece vatandaşlarımızı değil, teşkilat mensuplarını ve ailelerini de olumsuz etkiliyor. Mart ayından bu yana geçen süre zarfında güvenlik güçlerimiz salgına karşı destansı bir mücadele verdi ve vermeye de devam ediyor. Bu şekilde son sürat çalışmaya devam edeceğiz. Moralimizi üst seviyede tutacağız. Yılgınlık yok, kendi sağlımızı göz ardı etmenden virüsle ve suçla mücadeleye devam edeceğiz” diye konuştu.

BÖLGE DEVLET HASTANESİ’NDE YATAN HASTALARA VE HASTANE PERSONELİNE BAYRAM ZİYARETİ 

Daha sonra Batman Bölge Devlet Hastanesi yatan hasta servislerinde tedavi gören hastaları ziyaret eden Vali Şahin, rahatsızlıkları sebebiyle bayramlarını hastanede geçiren vatandaşlarla bayramlaşarak, kendilerine acil şifa dileklerinde bulundu.

Share
932 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ