gap başlık
izgi-otel-yeniii-2

logo

HÜDA PAR’dan Velilere Seçmeli Ders Uyarısı

Okullarda seçmeli ders tercih süresinin 15 Şubat’ta sona ereceğini bildiren HÜDA PAR Batman Merkez İlçe Başkanlığı, velilere, “Süre dolmadan tercihlerinizi yapın.” çağrısında bulundu.

Okullarda seçmeli olarak okutulan Kur’an-ı Kerim, siyer ve temel dini bilgiler gibi dersleri tercih süresi 15 Şubat Perşembe günü sona eriyor.Konuyla ilgili açıklama yapan HÜDA PAR Batman Merkez İlçe Başkanı M. Şerif Durmaz, Kur’an-ı Kerim, siyer ve temel dini bilgiler derslerinin, çocukların dinini öğrenmesi için büyük bir fırsat olduğunu ifade ederek, velilere, süre dolmadan tercihlerini yapmaları tavsiyesinde bulundu.

2017-2018 eğitim ve öğretim yılı ikinci döneminin öğrenci ve öğretmenler açısından hayırlı olmasını dileyen Durmaz, “İkinci dönemin başlamasıyla öğrenci kardeşlerimiz seçmeli ders ile ilgili tercihlerini yapmaya başladılar. Önümüzdeki hafta sonuna kadar devam edecek seçmeli ders tercihleri konusunda hassas davranılmalıdır. Seçilecek dersler, evlatlarımızın geleceğine olumlu ya da olumsuz yönde etki edecektir. Dolayısıyla seçmeli ders tercihi yapılırken üzerinde önemle durulmalıdır.” dedi.

Share
1098 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ