logo

HÜDA PAR’dan Taziye ve Yaralı Ziyaretleri

HÜDA PAR’dan bir heyet, Batman’da 3 gün önce akrabalar arasında yaşanan kavgada hayatını kaybeden adamın taziyesine katıldıktan sonra kavgada yaralananları ziyaret etti.

HÜDA PAR GİK üyesi İsa Aydın, Batman İl Başkanı Davut Şahin ve beraberindeki heyet, geçtiğimiz pazar günü Batman-Hasankeyf Karayolu Hasankeyf Kavşağı’nda akrabalar arasında yaşanan silahlı kavgada hayatını kaybeden Kenan Hüsnüoğlu’nun (44) taziyesine katıldı.Danalı (Zercil) köyünde bulunan taziye evine giden Aydın ve beraberindekileri taziye sahipleri karşıladı.Merhuma Allah’tan rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı ve sabır dileyen heyet, taziye evinden ayrıldı.HÜDA PAR heyeti, daha sonra kavgada yaralanarak ildeki çeşitli hastanelere kaldırılıp, tedavi altına alınan yaralıları ziyaret ederek, geçmiş olsun dileğinde bulundu.

Ziyaretlerin ardından açıklamalarda bulunan HÜDA PAR İl Başkanı Şahin, kavga olayının daha da büyümemesi için her iki aileye sulh çağrısında bulundu. Şahin, “Geçtiğimiz günlerde iki akraba arasında maalesef bir kavga olayı yaşandı. Kavgada her iki aileden 13 kişi yaralanırken, bunlardan birisi maalesef vefat etti. Vefat eden kardeşimizin taziyesine gittik. Kendisine Allah’tan rahmet, ailesine sabır diliyoruz. Ziyaret ettiğimiz yaralı kardeşlerimize de acil şifalar diliyoruz.” dedi.

Share
901 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ