gap başlık
izgi-otel-yeniii-2

logo

HÜDA PAR TOKİ Sakinlerinin Sorunlarını Dinledi

​HÜDA PAR Batman Merkez İlçe Başkanı Durmaz, beraberindeki heyetle, TOKİ sakinlerini ziyaret ederek sorunlarını ve sıkıntılarını dinledi.

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı ve Türkiye Emekliler Derneği Batman Şubesi işbirliğiyle yapımı gerçekleştirilen Emekli TOKİ’nin sorunları bir türlü çözülemedi. Yaşanan sorunları görmek ve vatandaşların sıkıntılarını dinlemek için TOKİ’ye giden HÜDA PAR Batman Merkez İlçe Başkanı M. Şerif Durmaz, beraberindeki heyetle Emekli TOKİ sakinlerini ziyaret etti.

HÜDA PAR heyetine sıkıntılarını anlatan TOKİ sakinleri; ulaşım, durakların azlığı, çevre aydınlatması, ağaç ve çimenlerin sulandırılması için kuyu açılması, spor aletleri, piknik alanları, seçimde sandıkların Emekli TOKİ’de olması, sağlık ocağı, telefon şebeke sorunu, cami ihtiyaçları, muhtarın olmaması, MOBESE kameraları, taziye evi ve pazaryeri gibi sorunlarının olduğunu belirtti.Bir türlü sorunların giderilmediğini vurgulayan TOKİ yönetimi ve sakinleri, HÜDA PAR heyetine sıkıntılarının çözümü için yardım talebinde bulundu.Ziyaretin ardından açıklamalarda bulunan HÜDA PAR Batman Merkez İlçe Başkanı M. Şerif Durmaz, her fırsatta ziyaret ettikleri vatandaşların sorunlarını, sıkıntılarını ve taleplerini dinlemeye devam ettiklerini söyledi.

Share
684 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ