gap başlık
izgi-otel-yeniii-2

logo

Hastanelerde İftar Sonrası Poliklinik Hizmeti

Batman İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı hastanelerde Ramazan ayına ilişkin bir düzenleme yapıldı. İl Sağlık Müdürü Uz.Dr. Osman Sünger şöyle dedi, “Ramazan ayında vatandaşın iftar sonrası da rahat bir şekilde sağlık hizmeti alabilmesi için Batman Bölge Devlet Hastanesi, Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi ile Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde bir düzenlemeye gidildi.

Yapılan düzenlemede, Batman Bölge Devlet Hastanesinde gün içerisindeki mesai saatlerine ilaveten Dâhiliye, KBB, Göz, Genel Cerrahi Polikliniklerinde saat 20.30 ile 23.00 arası hasta kabul edilecektir.

Batman Kadın Doğum Hastanesi Ramazan Ayı boyunca yine normal mesai saatlerine ilaveten hafta sonları da dâhil olmak üzere iftardan sonra 3 çocuk ve 2 kadın doğum uzmanı doktorları tarafından polikliniklerde saat 20.30 ile 23.00 arasında hizmet verilecektir.

Batman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ramazan Ayı boyunca nöbet polikliniğinde hafta sonları da dâhil olmak üzere her akşam iftardan sonra 3 diş hekimi ve gündüz mesaisinde de 45 diş hekimiyle hizmet verecektir.”

Share
753 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ