gap başlık
izgi-otel-yeniii-2

logo

HAÇLI TERÖRÜNÜ TEL’İN ETTİ

Yeni Zelanda’daki haçlı terörünü tel’in eden HÜDA PAR Batman İl Başkanlığı, İslam’a ve Müslümanlara yönelik saldırıların bizzat Batılı kirli merkezler tarafından üretilen İslam karşıtlığının neticesi olduğuna vurgu yaptı.

HÜDA PAR Batman İl Başkanlığı tarafından, Yeni Zelanda’da iki camide Müslümanlara yönelik gerçekleştirilen haçlı katliamı düzenlenen kitlesel basın açıklamasıyla tel’in edildi. Saldırıların bizzat Batılı kirli merkezler tarafından üretilen İslam karşıtlığının neticesi olduğuna vurgu yapılan basın açıklamasında, Haçlı-siyonist ittifakının menfur ve vahşi saldırılarına karşı birlik olma çağrısında bulunuldu. Gülistan Caddesi İnsan Hakları Anıtı önünde “Haçlı Terörüne Sessiz Kalma” temasıyla yapılan basın açıklamasına; HÜDA PAR Batman İl Başkanı, siyasi parti temsilcileri, kanaat önderleri, âlimler ve STK temsilcileri ile kalabalık bir kitle katıldı. “Kahrolsun haçlı-siyonizm ittifakı”, “Ey Müslüman haçlı terörüne sessiz kalma” “Zulme karşı omuz omuza”, “Neden dökülen kan hep Müslüman kanı?” ve “Lanet olsun bütün zalimlere” yazılı dövizlerin açıldığı basın açıklaması sırasında katılımcılar sık sık tekbir getirerek, “Zalimler için yaşasın cehennem” sloganları attı. Programda bir konuşma yapan HÜDA PAR Batman İl Başkanı Davut Şahin, emperyalistlerin İslam coğrafyasında Müslümanlara yaşattığı zulümlere değindi.

“Dünya emperyalistleri yekvücut dikilmiş kanlarımızı döküyorlar”

İslam dininin emanet ve selamet dini olduğunu belirten Şahin, “Ancak bu dinin müntesipleri, yani Müslümanlar bugün ne kendi coğrafyalarında ne de dünyanın hiçbir yerinde emanda, emanette değildirler, selamette olamıyorlar. Çünkü bütün dünya emperyalistleri Müslümanların karşısında yekvücut dikilmiş kanlarımızı döküyorlar. Haçlı güçleri habire kendi ülkelerindeki camilerimizi kundaklıyorlar, cami cemaatine saldırıyorlar. Aynı güçler kendi coğrafyamızda, İslam coğrafyasında başlarımıza bombalar yağdırıyorlar; mescitlerimizde, evlerimizde, hastanelerimizde, okullarımızda kanlarımızı döküyorlar. Onların yerel işbirlikçileri Kürdistan’da, ‘biz yıllar sonra eski dinimize dönmüşken, kendimize yeni yarı tanrılar edinmişken nasıl olur da Kürdler Allah var diyor, camilere sahip çıkıyor’ diyerek Susa’da ve başka camilerde kanlarımızı döküyorlar.” dedi.

Haçlı terörünü tel’in etti Haçlı terörünü tel’in etti1

Share
331 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ