gap başlık

logo

GENÇLİK PERSONELLERİNE PLAKET

GENÇLİK PERSONELLERİNE PLAKET

Korona virüs dönemi boyunca, filyasyon ekibinde büyük bir özveriyle çalışan Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü personelleri plaket ile ödüllendirildi.

Batman Valiliği tarafından gönderilen plaketler, Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk tarafından takdim edildi. Bütün personelleriyle bu süreçteki fedakârlıklarından dolayı gurur duyduğunu belirten İl Müdürü Özperk, bunun virüsle yapılan bir savaş olduğunun altını çizdi.

İl Müdürü Özperk “Sakın bir çiviyi küçümsemeyin. Bazen bir çivi bir nalı, bir nal bir atı, bir at bir komutanı, bir komutan bir orduyu, ordu ise koca bir ülkeyi kurtarır. O çiviyi küçümser ve önemserseniz bunun tersi olur. Sizlerde Covid-19 sürecinde verdiğiniz emeklerle bunun bir parçası oldunuz ve büyük iş başardınız. Kurum olarak devletimiz ve milletimiz için elimizi taşın altına koymak zorundaydık. Batman’da Kovid-19 ile mücadele kapsamında filyasyon ekiplerinde yer alan personellerimiz, virüsü taşıyanların temas ettiği kişileri belirleyip salgının önüne geçmek için gece gündüz görev yaptılar. Halkımızın sağlığı için kurum olarak her zaman üzerimize düşeni yapmaya hazırız. Sayın Valimiz Hulusi Şahin’e bütün personellerimiz adına teşekkür ediyorum” dedi.

Share
747 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ