gap başlık

logo

GENÇLİK OKULLARA ÇIKARMA YAPIYOR

GENÇLİK OKULLARA ÇIKARMA YAPIYOR

Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı 19 Mayıs ve Petrolkent Gençlik Merkezleri, 2020-2021 Eğitim ve Öğretim döneminin başlamasıyla, tanıtım amaçlı okulları gezmeye başladı.

Ziyaret edilen ilköğretim ve liselerde öğrencilere gençliğin çalışmaları, projeleri, aktiviteleri, sosyal çalışmaları, toplumsal girişimleri ve bütün faaliyetleri hakkında bilgi veriliyor.

30 OKUL ZİYARET EDİLDİ

Şu ana kadar yaklaşık 30 okulu ziyaret ettiklerini belirten Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk, hedeflerinin kısa zamanda tüm okulları gezmek olduğunu söyledi. İl Müdürü Özperk; “Gençler bizim geleceğimizdir. Onları önemsiyor ve destekliyoruz. Gençlik merkezlerimiz bütün imkânlarıyla gençlerimizin hizmetindedir. 19 Mayıs’ta 2, Petrolkent Gençlik Merkezimizle beraber 3 adet merkezimizle hizmetteyiz. Kısa zamanda merkez okullarımızı bitirip, ilçe ve köy okullarımızı da ziyaret edeceğiz. Arkadaşlarımız yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürüyorlar. Gençlik sadece merkezlerinde değil, her yerde olacaklar.” diye konuştu. Özperk ayrıca tüm gençleri boş zamanlarında gençlik merkezlerine beklediklerini de sözlerine ekledi. Okul ziyaretlerinde Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk’e, Gençlik Hizmetleri Müdürü İbrahim Rüzgar, 19 Mayıs Gençlik Merkezi Müdürü Musab Baran, Petrolkent Gençlik Merkezi Müdürü Osman Veysel Özdaş, Gençlik liderleri ve gönüllü gençlerde eşlik etti.

Share
2167 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ