gap başlık

logo

GAZETEMİZDEN BAYRAM ÖZEL KONSERLERİ

GAZETEMİZDEN BAYRAM ÖZEL KONSERLERİ

Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Mansur Obut, kendi instagram sosyal medya hesabından ülkemizin önemli ses sanatçılarını konuk ederek takipçilerine ve okurlarımıza konser ziyafeti sunacak.

Son zamanlarda kendi sosyal medya hesaplarından yaptığı canlı yayınlarla kamuoyunun beğenisini ve takdirini kazanan Mansur Obut, yeni bir projeye daha imza atarak Ramazan Bayramı dolayısıyla ülkemizin önemli ses sanatçılarını okurlarımız ve takipçileriyle buluşturacak.

Bayramın birinci günü olan Pazar günü Saat 15.OO’te “Gazel kültürünün son temsilcisi” olarak bilinen Bekir Çiçek ile ve yine aynı gün Saat 21.00’de Türküleriyle halkın gönlünde taht kuran Aydın Beyoğlu’nu konuk edecek.

Bayramın ikinci günü; Pazartesi günü ise Saat 15.00’te “Çırpınırım Karadeniz” şarkısıyla dünya müzik piyasalarını alt üst eden Azerbaycanlı devlet sanatçısı Azerin’i konuk edecek olan Mansur Obut, aynı gün saat 21.00’de “Şiirlere ses veren” ünlü şair ve söz yazarı Bedirhan Gökçe’yle canlı yayında olacak.

Bayramın son günü olan Salı günü ise Saat 15.00’te “Türkülerin Uğur’u” ün yapan Uğur Demirci ile sohbet tadında bir program gerçekleştirecek olan gazetemiz genel yayın yönetmeni Mansur Obut, aynı gün son olarak saat 21.00’de “Ezgilerin Üstadı” Aykut Kuşkaya’la canlı yayında birlikte olacak.

Bütün programlar Mansur Obut’un ve konuk olarak alacağı sanatçıların instagram hesaplarından canlı olarak yayınlanacak.

Share
420 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ