gap başlık
izgi-otel-yeniii-2

logo

Fırat Yaşanan Gelişmeleri Değerlendirdi

Saadet Partisi Batman İl Başkanı Mehmet Fırat, son zamanlarda Türkiye’de yaşanan gelişmelere ilişkin yazılı bir açıklama yaptı.

Türkiye ekonomisinde cumhuriyet tarihinin en karanlık döneminden geçildiğini belirten Fırat, “Her gün zam furyasının yaşandığı, yandaş AVM’lerin doları bahane ederek yaptığı ahlaksızca fiyat artışlarına göz yumulduğu, memurun, işçinin, emeklinin, dul ve yetimin ‘sefilleri’ oynadığı karanlık bir süreç yaşıyoruz” dedi.

“Bu kadar mazlum varken, mafya babaları, uyuşturucu tacirleri ceza indirimiyle serbest bırakılmaya çalışılıyor”

Açıklamasında 28 Şubat ve FETÖ yargısının komplolarıyla tutuklanan mahkûmlara da değinen Fırat, “Ayrıca ekonomik krizin verdiği tahribat halkımızı kasıp kavururken, 28 Şubat’ta, FETÖ çetesinin zulmüne uğrayan ve şu anda cezaevlerinde çile dolduran binlerce mazlum varken silah baronları, mafya babaları, uyuşturucu tacirleri, torbacılar ceza indirimi yasası ile serbest bırakılmaya çalışılıyor. Ve bunun adına da adalet deniliyor. Hazreti Ömer kendi adaletini sorgulatırken, Türkiye’de her gün derinleşen eşitsizlik, zulüm ve adaletsizlik karşısında hiç kimse gıkını bile çıkaramıyor. İşte en büyük tehlike burada yatmaktadır. Eğer halkımız bu gerçekleri kavrayarak oylarına sahip çıkmasa ve adaletsizliğe karşı sesini yükseltmese Türkiye’yi çok karanlık günler beklemektedir.” ifadelerini kullandı.

Share
649 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ