gap başlık

logo

ENGELLİLER, İDMANLARA BAŞLIYOR

ENGELLİLER, İDMANLARA BAŞLIYOR

Batman Engelliler Tekerlekli Sandalye basketbol takımı 2019-2020 sezon hazırlıklarına Bayan Milli Takım ve Kulüp Antrenörü Abdullah Bayram yönetiminde 19 Mayıs Spor Salonunda idmanlara başlayacak.
Geçen sezon Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonunun Tekerlekli Sandalye basketbol 2.liginde mücadele eden Batman Engelliler Tekerlekli Sandalye basketbol takımı 2019-2020 sezonunda 1.ligde mücadele edecek.
Bayan Milli Takım ve Batman Engelliler Spor Kulübü Antrenörü Abdullah Bayram idaresinde gerçekleşecek 2019-2020 sezon çalışmaları kondisyon ağırlıklı, teknik ve taktik çalışmaların yanında imkan olması halinde 1 veya 2 hazırlık maçı yapılması planlanmaktadır. Ayrıca 12 yıldır reklam sponsorumuz olan Tüpraş Batman Rafineri Müdürlüğü ile görüşmelerinin yapıldığını 12 Ekim 2019 tarihinde maçların başlayacağı bu tarihten önce sonuçlanacağı ümidini taşıdıklarının açıklamasını yaptı. Son olarak Kulüp başkanı Kaya; geçmişten günümüze takımımıza kesintisiz reklam sponsoru olan Tüpraş Batman Rafineri Müdürlüğüne ayrıca katkı sunan kurum, kuruluş ve şahıslara teşekkür etti.

Engelliler, İdmanlara Başlıyor

Share
399 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ