gap başlık

logo

EĞİTİMDE DÖNEM SONU TOPLANTISI YAPILDI

EĞİTİMDE DÖNEM SONU TOPLANTISI YAPILDI

2019-2020 Eğitim öğretim yılı birinci dönem sonu değerlendirme toplantısı İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran başkanlığında yapıldı.

Kültür ve Turizm Müdürlüğü konferans salonunda gerçekleşen değerlendirme toplantısına İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, Maarif Müfettişleri Koordinatörü Hamit Aydın, İlçe Milli Eğitim Müdürleri, İl Milli Eğitim Müdür yardımcıları, Şube Müdürleri ve okul müdürleri katıldı.

2019-2020 Eğitim öğretim yılı birinci dönemin değerlendirmesini yapan Müdür Kurtaran, eğitimde niteliği arttırmak için daha çok çaba harcayıp yeni dönemde çalışmaların okul bazlı yapılacağını belirtti. Öğrencilerde okuma kültürünün oluşturulmasının önemine dikkat çeken Kurtaran; TÜBİTAK, Erasmus+ ve eTwinning proje çalışmalarına daha fazla proje yapılıp katılım sağlanmasını istedi.

Milli Eğitim Yöneticileri ve Okul Müdürlerine 2019-2020 eğitim öğretim yılı birinci döneminde yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür eden Kurtaran, ikinci dönemde de yapacakları çalışmalarda başarı diledi.

Eğitimde Dönem Sonu Toplantısı Yapıldı (2) Eğitimde Dönem Sonu Toplantısı Yapıldı (1)

Share
627 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ