gap başlık

logo

DEVA’DAN TGK’YA ZİYARET

DEVA’DAN TGK’YA ZİYARET

Deva Partisi, TGK Genel Başkanı Kasım Bağdu ve yönetimini ziyaret etti.

Türkiye Gençlik Konseyi (TGK) Genel Başkanı Kasım Bağdu’nun İstanbul İl Yönetimini Deva Partisi Genel Başkan Yardımcısı Doğa Şanlıoğlu Yönetimi ile kahvaltı programında bir araya gelip ziyaret etti.

Türkiye Gençlik Konseyi (TGK) Genel Başkanı Kasım Bağdu ziyaretten memnuniyetini dile getirirken “Ülkemizin geleceğinin biz gençler olduğunu çok iyi biliyoruz. Çünkü gençlerin olmadığı yer gelecek vaat etmez. Bu gün Gençlik sorunları ortada ve genç işsizlik milyonu buldu. Genç yaşta intihar eden umudunu yitiren gençleri görmek bizi üzüyor. Gençlik sorunları toplum sorunlarından bağımsız değildir. O yüzden Ülkemizin gençlerini her platformda ve her yerde istihdam etmeliyiz. Genç beyinler artık ülkeyi yönetmeli ki innovasyondan, sanattan, teknolojiden ve üretimden ancak o zaman bahsedebiliriz. Ülkemizin gençleri olarak bilinçli birer bireyler yetiştirmeyi hedef edindiğimiz bu yolda yürümeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Gençler ile bir arada olmaktan mutlu olduğunu dile getiren Deva Partisi Genel Başkan Yardımcısı Doğa Şanlıoğlu “Bugün bizi burada misafir eden Gençlik Konseyi’ne teşekkür ederim. Gençlerin her önerileri bizim için çok kıymetli. Gençlerin işsizlik sorunu ortada. Adalete olan güveni her gecen gün kaybetmiş durumdalar. O yüzden bizler popülist söylemlerden çok gençlerin umudu olmak için var gücümüz ile çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Share
151 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ