gap başlık
izgi-otel-yeniii-2

logo

Davutoğlu Valiliği Ziyaret Etti

Türkiye Cumhuriyeti 26. Başbakanı ve Konya Milletvekili Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, eşi Dr. Sare Davutoğlu ile birlikte çeşitli ziyaretlerde bulunmak ve toplantılara katılmak üzere Batman’a geldi.

Diyarbakır’dan kara yolu ile ilimize gelen Davutoğlu’nu Valilik Bahçesinde Vali Ahmet Deniz, eşi Olcay Deniz, Milletvekilimiz Ataullah Hamidi, Belediye Başkan Vekili Ertuğ Şevket Aksoy, AK Parti İl Başkanı Murat Güneştekin ve kamu kurum yöneticileri tarafından karşılandı.  Karşılamanın ardından Valiliğe geçen Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu,  şeref defterini imzaladıktan sonra Valilik makamına geçerek, Vali Deniz ile bir süre sohbet ederek, ilimizde yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı. Vali Ahmet Deniz, Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu ve eşi Sare Davutoğlu’nu Batman’da ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti belirterek, kendilerine teşekkür etti.

Ziyaret sırasında basın mensuplarına ilimiz ziyaretine ilişkin açıklamalarda bulunan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, “Bölgede teröre karşı mücadelede sağlanan başarıları görmekten de büyük bir mutluluk duyduğunu belirterek, Ekonomik kalkınmanın, huzurun ve vatandaşlarımızın refah içinde yaşanması için güvenlik alt yapının güçlü olması ve kamu düzeninin sağlanmış olmasıdır. Bugün bütün bunların gerçekleşmiş olmasından büyük bir mutluluk duyuyorum” diye konuştu.

Share
389 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ