gap başlık

logo

Çalışmaları beraber denetlediler

Çalışmaları beraber denetlediler

Kozluk Belediye Başkanı Ayhan Eren ve Kozluk Kaymakamı Eyüp Güngör, ilçe merkezinde devam eden yol çalışmalarını inceledi.

Kozluk Belediyesi, ilçe genelinde çalışmalarına devam ediyor. İlçe merkezinde Belediye ve Kaymakamlığın kırsalda yaptığı hummalı çalışmaları yürüten ekipler çalışmalarına aralıksız devam ediyor. İlçe merkezi yukarı güneşli Mahallesi Üniversite arkasında bulunan yeni yapılan sağlık ocağı çevresinde devam eden yol çalışmalarını inceleyen belediye başkanı Ayhan Eren ve Kaymakam Eyüp Güngör yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi aldı. Bu tür Çalışmaları ilçenin bütün mahallerinde yapmayı hedeflemeyi düşündüklerini ifade eden başkan Eren, uzun ömürlü yol çalışmaları kapsamında yolların hem kalitesi arttırılırken hem de uzun yıllar devam edecek kalıcı çözümler üreteceğini söyledi.

‘HEDEFİMİZ KALICI ESERELER BIRAKMAK’

Kozluk Belediye başkanı Ayhan Eren, “İlimiz Batman’ın en büyük ilçesi olan Kozluk ilçemiz çok önemli bir yerleşim alanı olma yönünde hızla ilerliyor, hizmet olarak birçok eksikliğimiz var ama hepsini zamanla gidereceğiz. Yapacağımız yol çalışmaları yıllarca dayanacak yollar olacak, her gün yapılıp bozulan değil kalıcı esereler kalıcı yollar yapmak lazım. Bu bir başlangıç. Bbütün Kozluk halkına ekip arkadaşlarımıza belediye emekçilerimize sayın Kaymakamımız Eyüp Güngör’e hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Çalışmalarımız hayırlı olsun.  Görev yetkimizi güzel günlerde güzel işlerde kullanmayı nasip etsin inşallah” diye konuştu.

Share
345 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ