gap başlık
izgi-otel-yeniii-2

logo

Bilgili Okul Ziyaretlerinde Bulundu

Batman’a gelen Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Emre Bilgili okulları ziyaret etti.

Müsteşar Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Emre Bilgili sırasıyla Turgut Özal Anadolu Lisesi ve bünyesindeki eğitim müzesini, Atatürk Ortaokulu ve Atatürk İlkokulunu, Batman Bilim Sanat Merkezini ve 15 Temmuz Şehitleri Okullarını ziyaret etti. Müsteşar Yardımcısı Bilgili ziyaret ettiği okullarda öğrencilerle sohbet edip, öğretmenlerle bir araya geldi. Öğretmenlerle gerçekleşen toplantılarda açış konuşmasını yapan İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, ilimize ziyarette bulunan Müsteşar Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Emre Bilgili’yi misafir etmekten mutluluk duyduklarını ifade etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran: “Değerli meslektaşlarım, Müsteşar Yardımcımız Prof. Dr. Ahmet Emre Bilgili’ye yoğun programlarına rağmen ilimizi ziyaret edip bizlere zaman ayırdığı için eğitim camiamız adına teşekkür ederim” dedi. İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran’ın konuşmasının ardından öğretmenlere hitap eden Müsteşar Yardımcısı Ahmet Emre Bilgili Türkiye’nin en büyük camiasının Milli Eğitim olduğunu ifade etti.

Müsteşar Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Emre Bilgili: “Değerli arkadaşlar, bir ülkede eğitim iyiyse o ülke iyi yoldadır, bir ülkede eğitim kötü durumdaysa o ülkenin durumu iyi değildir. Onun için ülkemizin geleceği her alanda biz öğretmenlerin ellerinde ve herkes öğretmenlerin eğitiminden geçiyor. Dolayısıyla öğrencilerimizin başarı bizim başarımız, öğrencilerimizin başarısızlığı biz öğretmenlerin başarısızlığıdır. Eğitimi iyi ve başarılı kılabilirsek ülkemiz bulunduğu noktadan daha iyi bir noktaya gelir. Yani eğitimde başarının merkezinde öğretmenlerimiz var” diye konuştu.Müsteşar Yardımcısı Bilgili konuşmasının ardından öğretmenlerin görüş ve önerilerini dinledi.

Share
440 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ