gap başlık

logo

BELEDİYEDEN ‘ANIZ’ ÇAĞRISI

BELEDİYEDEN ‘ANIZ’ ÇAĞRISI

Batman Belediyesi bünyesindeki tüm birimlerimizin halkımıza geceli gündüzlü hizmet etmek için canla başla çalıştığını ifade eden Belediye Eş Başkanları Dr. Mehmet Demir ve Songül Korkmaz, yapılan çalışmaların kamuoyunca bilinmesi gerektiğine dikkat çekti.

Batman Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekiplerinin haftalık olarak çalışmalarını kamuoyuyla paylaştığını belirten Eş Başkanlar, anız yangınlarının azalmasına rağmen hâlâ sürdüğüne dikkat çekti.

İtfaiye Müdürlüğü ekiplerinin son bir haftada müdahale ettiği 30 yangından 7’sinin anız yangını olduğunu hatırlatan belediye yetkilileri, vatandaşlardan daha fazla duyarlılık beklediklerini ifade etti. Belediye İtfaiye Müdürlüğü’nün bir haftalık çalışmaları ise şu şekilde sıralandı “Batman kent genelinde meydana gelen 7’si anız yangını olmak üzere toplamda 30 yangına müdahale edildi. İşyeri açmak isteyen 7 esnafımızın işyerinin kontrolü yapıldı. Evinde mahsur kalan ve kapı kilitleri açılmayan 12 vatandaşın kurtarılmasına yardımcı olundu. 11 kedi, köpek, yılan ve diğer hayvanların kurtarılması sağlandı”

Belediyeden ‘Anız’ Çağrısı

Share
513 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ