gap başlık

logo

Belediye 25 daimi personel alıyor

Belediye 25 daimi personel alıyor

Batman Belediyesi, 25 daimi itfaiye er alımı yapacağını açıkladı. Belediye tarafından verilen ilanda başvuru şartları ve başvuruların nasıl yapılacağını da belirtildi.

Batman Belediyesi Personel A.Ş tarafından yayınlanan ilanda başvuru tarihleri 28.09.2020-02.10.2020 olarak belirtildi. Ayrıca korona virüs salgını nedeniyle başvurular 0488 213 27 68 telefon numarasını aranarak randevu alınarak yapılacak.

İŞTE BAŞVURU ŞARTLARI

Batman Belediyesi Personel A.Ş tarafından yayınlanan ilanda, “Korona virüs salgını nedeniyle başvuru yapacak kişilerin sağlık açısından riske atmamak için müraaçaatlar 0488 213 27 68 telefon numarasını aranarak randevu alınması uygun görülmüştür. Uygulamalı sınav; kadro unvanına ilişkin mesleki bilgi ve yeteneğin ölçülmesi ile araç kullanımı ve sportif dayanıklılık gibi özelliklerin ölçülmesini kapsayacak şekilde yapılacaktır. Boy kilo Ölçümü; sağlık personeli gözetiminde boy ve kilo ölçümü sınav tarihinde, sınav alanında, mülakattan önce yapılacaktır. Uygulamalı sınav: 100 tam puan üzerinden yapılır ve sınav kurulu üyelerinde verilen puanlar ayrı ayrı tutanağa geçirilir. Sınav yeri ve tarihi başvurular alındıktan sonra www.batman.bel.tr adresinden ilan edilecek. Başvuru şartı: Türk vatandaşı olmak. Kamu haklarından mahrum bulunmamak. 18 yaşını tamamlamış olmak.  Askerlikle ilişkisi bulunmamak. Askerlik çağına gelmemiş bulunmak. Askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya sınıfa geçirilmiş olmak” şeklinde belirtildi.

Share
496 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ