gap başlık
izgi-otel-yeniii-2

logo

Batmanlı Yönetmenin Filmi 26 Ekim’de Sinemalarda

Yönetmen ve senaryosunu Batmanlı Esat Şekeroğlu’nun yazdığı komedi filmi ‘Acemi Hırsız’ 26 Ekim’de sinemalarda gösterime sunulacak.

Güçlü oyuncu kadrosuyla sinemalarda gösterime sunulacak olan komedi filminin oyuncu kadrosunda bir çok önemli isim yer alıyor. Filmin kadrosunda, Fuat Balyemez, Ayşegül Kaygusuz, Nihat Demirel, Burcu Eliz Ünür, Kerem Hezer,  Murat Cen, Coşkun Göğen, Hüseyin Elmalıpınar, Madonna Ömer Acar, Tahir Ulubayrak, Necdet Kökeş, Halil Akıncı, Muzaffer Ağaca, Hatice Sertkaya, İbrahim Aydın, Şifa Çetin, Şebnem Kayacan, Şengül Kaya, Ali Acar, Nazlı Savaş ve Derya Karaman yer alıyor.

Görüntü Yönetmenliğin, Vedat Karadeniz, Yapım Sorumlusu: Derya Karaman, Oyuncu Koçu Muzaffer Ağca, Işık Şefi: Mesut Sandıkkaya, Seslendirme Yönetmeni: İskender Bağcılar, Zehra Aydın, Kurgu: Esat Şekeroğlu üstlendi. Batmanlı yönetmen Esat Şekeroğlu, filme çok emek verdiklerini belirterek, konunun güzel bir hikâyeden oluştuğunu kaydetti. Şekeroğlu, filmin 26 Ekim’de gösterime sunulacağını bildirdi.

 

Share
550 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ