gap başlık

logo

Vali Şahin; “Bu halkın tek bir kuruşunu peşkeş çektirmeyeceğiz”

Vali Şahin; “Bu halkın tek bir kuruşunu peşkeş çektirmeyeceğiz”

“Bu halkın tek bir kuruşunu hiçbir zümreye peşkeş çektirmeyeceğiz”   

Batman valisi ve belediye başkan vekili Hulisi Şahin, gazetemiz genel yayın yönetmeni Mansur Obut’u makamında kabul ederek, gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Yerel hizmetler noktasında geçmişten süre gelen birçok sorunu kısıtlı imkânlarla çözmeye çalıştıklarını belirten Hulisi Şahin; “ İller bankası kesintileri ve belediyenin ağır borç yüküne rağmen yardımcılarımla birlikte elimizden geldiği kadar var olan sorunları çözmeye gayret ediyoruz.

Bu konuda da önemli hizmetler yaptık ve özellikle alt yapı konularında başarılı çalışmalar yürüttük.

Maddi sıkıntılara rağmen, göreve geldiğimiz günden bugüne kadar yaklaşık 7 ay içerisinde belediyenin borç yükünü 70 milyon lira gibi önemli bir miktarı aşağı çekmeyi başardık.

Hedefimiz, şeffaf ve en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara yaptırmaktır. Bunda da başarılı olduğumuzu görüyoruz. Herkes şunu çok iyi bilsin ki, bu halkın tek bir kuruşunu hiçbir zümreye yedirmeyeceğiz, peşkeş çektirmeyeceğiz.” Dedi.

Öte yandan başkan yardımcılarıyla uyumlu bir şekilde çalıştıklarının altını çizen vali ve belediye başkan vekili Hulisi Şahin, kurum içi bazı birim müdürlüklerinde başarısız gördüğü isimleri zaman zaman değişiklik yapabileceğinin sinyallerini verdi.

Share
415 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ