gap başlık
izgi-otel-yeniii-2

logo

Banlı “Hizmet Etme Arzusundayım”

Beşiri belediye başkanlığı aday adayı Metin Banlı; “31 Mart 2019 tarihinde yapılacak mahalli seçimlerde Adalet ve kalkınma partisinde Beşiri belediye başkanlığı aday adaylığı için başvurumu Yapmış bulunmaktayım. Partimizin belirlediği belirleyeceği takvim çerçevesinde yolumuza devam edeceğiz” dedi.

Banlı; “Beşiri İlçe kurucu Üyesi olmaktan iftihar ettiğim kuruluşunun ve başarısının genel başkanımız  sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’a ait olduğuna inandığım Ak partiye Ülkeme ve halkıma hizmet etmek arzusundayım. Görev verilmesi halinde mutlak başarıya ulaşmak için azim ve kararlılıkla mücadele edeceğim.

Gazeteniz aracılığıyla aziz Beşirili hemşehrimlerime söylemek isterimki görev verilmesi halinde ilçemizin layık olduğu hizmetlere kavuşması  için gecemizi gündüzümüze katacağız nihayi hedef Beşiri’yi  yeniden imar etmek olacak yıllardır daha fazla gelişmesi gereken Beşiri ilçesini Allah’ın izniyle bir şantiye alanına çevirip hak ettiği modern bir ilçeye kavuşturacağız.Öncelikle bana zaman ayırdığınız için teşekkür eder huzurlarınızda daha önce Beşiri belediye başkanlığı yapmış ve ebediyete intikal eden büyüklerimize Allah’tan rahmet şu anda sağ olanlara sağlıklı uzun ömürler dilerim.

Ve yine partimize olan teveccüh ve ilgiden dolayı aday adayı olan bir birinden değerli dava arkadaşlarımın her birine ayrı ayrı teşekkür eder kendilerine başarılar dilerim.31 Mart 2019 mahalli seçimleri için Adalet ve kalkınma partisinin yüksek başarı ve mutlak zaferiyle sonuçlanması dileğiyle seçim sürecinin ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını yüce Allahtan niyaz ederim” diye konuştu.

Share
977 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ