gap başlık

logo

Bakan Yardımcısından Belediye’ye ziyaret

Bakan Yardımcısından Belediye’ye ziyaret

‘7 ayda Batman’a çok şey kazandırdı’

İçişleri Bakan Yardımcısı Muhterem İnce, İller İdaresi Genel Müdürü Hüseyin Kürşat Kırbıyık ile birlikte Belediye’ye ziyaret gerçekleştirdi. Bakan Yardımcısı İnce’yi Batman Belediyesi’nde Valimiz Hulusi Şahin, Belediye Başkan Yardımcıları ve birim müdürleri karşıladı.

Batman Belediyesi Başkanlık makamına geçen Bakan Yardımcısı İnce Belediyenin çalışmaları hakkında Vali Şahin’den brifing aldı. Daha sonra basın açıklamasında bulunan İçişleri Bakan Yardımcısı İnce, Batman Belediyesine görevlendirilen Vali Hulusi Şahin’in 7 aylık kısa süre içerisinde Batman’a çok şey kazandırdığını ifade etti.

ESNAFI ZİYARET ETTİ

Vali Hulusi Şahin’in göreve geldiği günden bu yana bir önceki dönemden kalan borçların büyük bölümünü ödediğine dikkat çeken Bakan Yardımcısı İnce, altyapıdan üstyapıya, parklardan sosyal donatılara kadar birçok çalışmaya imza atıldığını ifade etti. Batman Belediyesine gerçekleştirdiği ziyaretin ardından Batmanlı esnafları dolaşan Bakan Yardımcısı İnce, vatandaşların ve esnafın sosyal mesafe, hijyen ve maske kurallarına mutlaka uyması gerektiğine dikkat çekti.

Share
205 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ