gap başlık
izgi-otel-yeniii-2

logo

ASKON, Milletvekili Özdemir’i Ağırladı

Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Batman Şubesinin her ay gerçekleştirdiği geleneksel toplantısı Cumartesi günü yoğun bir katılımla gerçekleşti. ASKON’un kahvaltılı toplantısının bu ayki konuğu Batman Akparti Batman Milletvekili Ziver Özdemir idi.

ASKON Şube Başkanı M. Selman Nasıroğlu açılış konuşmasında kentin ekonomisi, yapılan yatırımlar ve ilimizde faaliyet yapan üyelerinin ve yatırım yapacak işadamlarının hizmetinde olduğunu ve çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Nasıroğlu; İlimizdeki Yatırımı devam eden Kadın Doğum Hastanesi, yeni yapılacak 500 yataklı hastane, şehir hastanesi, tıp fakültesi, OSB, yeni yatırımlar, sol sahil sulama kanalı,kuzey çevre yolu ,banka kredileri, hava mania,Kentsel dönüşüm ve bürokrasideki sıkıntılar hakkında bilgi verdi.

Askon’unun ilimizdeki faaliyetlerinin takdire şayan olduğunu söyleyen Akparti milletvekili Ziver Özdemir’de “Batman’da yatırım yapan ve yapacak olan tüm işadamlarının hizmetinde ve yanında olduklarını ifade ederek yatırım yapacak iş adamlarının sorunlarının takipçisi olduklarını ifade etti. Kadın Doğum Hastanesi, yeni yapılacak 500 yataklı Hastane, üniversite yolu, ve diğer yaptırımların takipçisiz imkanlar dahilinde de ilimize yatırım konusunda Ankara’da gerek Cumhurbaşkanlığı yatırım ofisi gerek, bakanlıklar düzeyinde çalışmalarımız devam etmektedir, olumlu sonuçlar aldıklarını belirtti. Özdemir, “Batman’ı cazibe merkezi haline getirmek için elimizden gelen tüm çabayı sarf ediyoruz ve etmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Share
325 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ