gap başlık

logo

AMATÖR TAKIMLARA JEST

AMATÖR TAKIMLARA JEST

Batman Belediyesi Eş Başkanları Dr. Mehmet Demir ve Songül Korkmaz, daha önce ASKF Başkanı Mahmut Akyol’un girişimleriyle amatör takımlara verilen nakdi para sözünü yerine getirdiler.

Merkezde faaliyetlerini sürdüren Amatör kulüplere,  Belediye Başkan Yardımcısı Ercan Astan ve ASKF Başkanı Mahmut Akyol’un hazır bulunduğu programda takımlara 5’şer bin liralık nakdi yardım yapıldı.

“KULÜPLERİMİZİ ÖNEMSİYORUZ”

Batman genelinde tüm spor kulüplerini önemsediklerini belirten Belediye Başkan Yardımcısı Ercan Astan, imkânları dâhilinde desteklerinin süreceğini söyledi. Başkan Yardımcısı Astan; “Biraz gecikmelide olsa, imkânlarımızı zorlayarak takımlarımıza destek olduk. Belediye Eş Başkanlarımız Sayın Dr. Mehmet Demir ve Sayın Songül Korkmaz, sportif, kültürel, sanatsal, mesleki ve tüm alanlarda her zaman vatandaşlarımızın yanında olduklarını ifade ediyorlar. Kulüplerimize bir nebzede olsa katkımız olmuşsa ne mutlu bizlere” diye konuştu.

ASKF’DEN TEŞEKKÜR

ASKF Başkanı Mahmut Akyol ise, Amatör kulüplere yapılan yardımlardan dolayı başta Belediyesi Eş Başkanları Dr. Mehmet Demir ve Songül Korkmaz’a, Belediye Başkan Yardımcımız ile aynı zamanda 72 Belediyespor Kulüp Başkanı Sayın Ercan Astan’a ve emeği geçenlere teşekkür etti.

Share
3452 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ