gap başlık
izgi-otel-yeniii-2

logo

Akman AK Parti’den Batman Aday Adayı

AK Parti Batman Milletvekili aday adayı Bahattin Akman, “Kurulduğu günden bu yana kesintisiz olarak farklı birimlerinde görev yaptığım AK Parti’de kazandığım siyasi bilgi, birikim ve tecrübelerimi, milletimize hizmet etme gayesindeki inançla birleştirerek halkımıza hizmetkâr olmak istiyorum” dedi.

Akman yaptığı açıklamada, 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak seçimde AK Parti’den milletvekili aday adayı olmak için Batman Belediyesi İl Meclis üyeliğinden istifa ettiğini söyledi.

Ülke olarak içinde bulunduğumuz ekonomik ve siyasi saldırılar karşısında milletin bir ferdi olarak liderimize omuz vermek, siyasi çalışmalarına katkı sağlamak ve aziz milletimize müreffeh yarınlar kazandırmak için girdiği tüm seçimlerin mutlak galibi olan AK Parti’den milletvekili aday adayı olduğunu dile getiren Akman, açıklamasına şöyle devam etti.

AK Parti’de 2002 ruhuyla başlayan siyasi hayatımda edindiğim siyasi bilgi, birikim ve tecrübelerimi, milletimize hizmet etme gayesindeki inançla birleştirmek istiyorum, talip olduğum bu onurlu ve kutlu görevi ‘milletimize sadakat anlayışıyla birleştirerek koyduğu hedeflere emin adımlarla yürüyen AK Parti’de taçlandırmak istiyorum’ dedi.

Batman siyasetinin önemli ve yön verici isimlerinden biri olan emektar ve tecrübeli siyasetçi Akman’ın, BATMAN’DA HEP BİRLİKTE YENİ HEDEFLERE şiarıyla AK Parti’den milletvekili aday adayı olması kurulduğu günden bu yana hizmet ettiği teşkilat içerisinde büyük sevinçle karşılandı.

Share
718 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ