gap başlık

logo

AKBAŞ “ELİMİZDEN GELENİ YAPIYORUZ…”

AKBAŞ “ELİMİZDEN GELENİ YAPIYORUZ…”

Batman Petrolspor Kulüp Başkanı A. Vahap Akbaş, gazetemiz genel yayın yönetmeni Mansur Obut’un hazırlayıp sunduğu “Gündeme Dair…” adlı programının konuğu oldu.

Obut’un sosyal medya hesaplarından Facebook’ta canlı yayın konuğu olan Petrolspor Kulüp Başkanı A. Vahap Akbaş, kulüp hakkında son gelişmeleri ve hedefleri hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

“TÜM MESAİMİZİ PETROLSPOR’UN MENFAATİNE HARCIYORUZ”

Yönetim olarak kulübün menfaatleri doğrultusunda ellerinden geleninin en iyisini yapmaya çalıştıklarını belirten Akbaş “Göreve geldiğimiz günden itibaren tüm mesaimizi Petrolspor’a ve Petrolspor’un başarısı için harcıyoruz. Bu kulübün bir kuruşunu bile boşa harcamadık, harcamayacağız. Petrolspor kırmızı çizgimizdir. Bu kulübün başarısı için çabalıyoruz. Yönetim olarak bir sistem oturtacağız. Bu sezon için pandemi ve kısıtlı imkanlarla elimizden gelenin fazlasını yaptığımızı düşünüyoruz. İnşallah bu takımı borçlarından arındırıp taraftarımızı mutlu edeceğiz” dedi.

“DEVRE ARASI TAKIMI GÜÇLENDİRECEĞİZ”

Sezon öncesi kaliteli kadro kurma uğraşında olduklarını belirten Akbaş “Sezon öncesi pandemi nedeniyle liglerin açılacağı tarih belirsiz olduğu için transferlerimizi ince eleyip sık dokuduk. Fakat maddi sıkıntılardan dolayı istediğimizi tam anlamıyla elde edemedik. Devre arasında takımı güçlendirip, bu kulübü hakkettiği yere getirmeye çalışacağız.” dedi

Share
3837 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ