logo

Ak Partide Gençlik Kongreleri Heyecanı

AK Parti Gençlik Kolları Beşiri, Kozluk ve Sason ilçelerinde 5. Olağan Genel Kurullarını gerçekleştirdi. Aynı gün 3 ilçede yapılan kongrelere AK Parti Merkez Gençlik Kolları Genel Başkanı Melih Ecertaş, AK Parti İl gençlik Kolları Başkanı Emrullah Bardakçı, ilçelerin il genel ve belediye meclis üyeleri, AK Partili üyeler ve ilçelerdeki vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.

Türkiye’nin gençlerle her geçen gün daha da güçlendiğini belirten AK Parti Gençlik Kolları İl Başkanı Emrullah Bardakçı; “Beşiri, Sason ve Kozluk’ta görünen atmosfer ve gösterilen ilgi ne kadar başarılı bir gençlik teşkilatı kurduğumuzun göstergesidir. Allah’ın izniyle Cumhurbaşkanımız ve liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın gençleri önemsemesi bizleri daha çok çalışmaya teşvik ediyor. Tüm ilçelerimizle ne kadar gurur duysak azdır. Allah hepsinden razı olsun. Beşiri, Sason ve Kozluk Gençlik Başkanlığı ve yönetimine seçilen tüm dava arkadaşlarımı tebrik ederim. Durmak yok, yola devam.” diye konuştu.

Türkiye’nin zor dönemlerden geçtiğini belirten AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Melih Ecertaş, 2023 hedeflerine ulaşacağını söyledi. AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Melih Ecertaş; “Bizler birçok köklü bir milletiz. Genç ve girişken kadrolarımızla, büyük bir aileyiz. Gençlik Kolları olarak Mahalle ve köylerimizde daha aktif olmalıyız. Son bir ayda Türkiye genelinde yaklaşık 600 ilçemizde Gençlik kolları kongrelerini gerçekleştirdik. Biz büyük bir ülkeyiz. Etrafımızda bu kadar hain güçler varken birbirimize daha çok kenetlenmemiz gerekiyor” diye konuştu.

Share
447 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ