gap başlık

logo

Ak Parti İl kongresi Cumartesi günü

Ak Parti İl kongresi Cumartesi günü

Cumartesi günü 19 Mayıs Kapalı Spor Salonunda yapılacak olan AK Parti Batman 7. Olağan kongresine vatandaşlar yoğun ilgi bekleniyor.

AK Parti İl Başkanı Av. A. Akif Gür ve ekibi yeni yönetim için şuana kadar yaklaşık 450 isim üzerinde değerlendirme yaptı. Direk veya dolaylı olarak  yaklaşık 750 kişi Başkan Gür’ün yeni yönetiminde yer almak için Başkan Gür’e teklifte bulundu. Bir çok isim ile yüzyüze görüşmeler yapan Gür, görüşmelerini kongrenin son gününe kadar devam ettirecek.Yeni yönetimine tecrübeli, halk arasında sevilen sayılan yeni yüzlere yer vereceği belirten Gür, Türkiye’nin her yerinde AK Parti’ye  büyük bir teveccühün olduğuna dikkati çekti.

KONGREYE MAHİR ÜNAL KATILIYOR

İl kongresinin Cumartesi  günü öğle 12’de 19 Mayıs Kapalı spor salonunda   yapılacağını belirten Gür vatandaşları kongreye davet etti. Öte yandan yapılacak olan kongreye AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, 27. dönem Konya Milletvekili ve Teşkilat Başkan Yardımcısı Abdullah Ağralı, 27. Dönem Kocaeli Milletvekili Batman İl Koordinatörü Cemil Yaman ve Güneydoğu Anadolu Bölge Koordinatörlerinden 26. Dönem Yozgat Milletvekili Ertuğrul Soysal katılacak.

Share
865 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ