logo

AK Parti Batman Milletvekili Ataullah Hamidi; “Gençlerimiz Emin Ellerde”

Batman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde bulunan Gençlik Merkezine sürpriz bir ziyaret gerçekleştiren AK Parti Batman Milletvekili Ataullah Hamidi, gençliğin emin ellerde olduğunu söyledi. Milletvekili Hamidi’ye, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Yasin Aktay, Batman Üniversitesi Rektörü Aydın Durmuş ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Halil Eren eşlik etti

Başarılı Öğrencilere Bisiklet

AK Parti Batman Milletvekili Ataullah Hamidi ve beraberindeki heyet, Gençlik Merkezinin kütüphanesinde ders çalışıp YGS sınavında 430 puan üzeri alan Ahmet Durmaz, Fatih Yılmaz ve Hüseyin Aksoy ile TEOG sınavında 120 sorudan 114 ve 115 doğru cevap veren Yunus Emre Yeşilkaya ve Eda Nur Biçim’e birer bisiklet hediye etti. Gençlik Merkezindeki çocuklarla bisiklet sürüp, badminton oynayan AK Parti Batman Milletvekili Ataullah Hamidi; “Batman gençliğine yapacağımız yeni projelerle destek olmaya devam edeceğiz. İl Müdürlüğümüzün yapacağı tüm projeleri destekleyeceğiz. Çünkü gençler bizim geleceğimizdir. Onlara ne kadar hizmet etsek azdır. Sadece YGS ve TEOG sınavında değil, tüm sportif, kültürel, sanatsal ve diğer alanlardaki başarıların takipçisi olup çocuklarımızı ödüllendireceğiz.” diye konuştu.

Suriye’li Çocuklarla Türkçe, Kürtçe Ve Arapça Sohbet

Gençlik Merkezindeki gençlerle zaman geçirip, oyunlarına eşlik eden AK Parti Batman Milletvekili Ataullah Hamidi ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Yasin Aktay daha sonra Suriyeli ve Batmanlı gençlerle şark köşesinde Türkçe, Kürtçe ve Arapça sohbet ettiler. Gençlerin yakın ilgi gösterdiği AK Parti Batman Milletvekili Ataullah Hamidi; “Gençlik merkezimizde bulunan gençlerimizle Türkçe, Kürtçe ve Arapça konuşuyoruz. Türkiye’de AK Parti öncesinde hiç kimse ana dilinde konuşamıyordu. Allah’a şükürler olsun ki, bugün Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın büyük gayretleriyle ülkemizde 72 millet kendi anadilini rahatça konuşuyor. 16 Nisan aslında gençler ve çocuklar için vereceğimiz bir karar sürecidir. Sandığa kendimiz için değil, bu kez çocuklarımız ve torunlarımız için gideceğiz. Onun için sandığa gençlik herkesten daha çok özverili ve duyarlı olmalıdır.”diye konuştu. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Halil Eren ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken gençler adına teşekkür etti.

Share
696 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ